چندرسانه ای بیشتر
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰
کد خبر: ۵۹۱۷
جمالی گفت: یکی دیگر از برکات برجام همکاری مجدد ایوکو با زامیاد است که به سبب تحریم ها به حالت تعلیق در آمده بود اما امروز دوباره فعال شده است
مدیر عامل ساپیا در خصوص نمایشگاه مشهد اظهار داشت: استقبال خوبی که در این چند روز از این نمایشگاه شده نشان می‌دهد که مردم به صنعت خودرو‌سازی کشور توجه ویژه ای دارند. ضمن این که پس از برجام صنعت خودروسازی کشور شرایط جدیدی را تجربه می کند و امیدوارم مجموعه سایپا با توجه به قراردادهایی که با شرکت‌های خارجی امضا کرده کما فی السابق خدمتگذار مردم ایران باشد و با ارائه سبد محصولات جدید، متنوع و با کیفیت، خواسته مردم را محقق کند.

جمالی ادامه داد: پس از قرارداد سیتروئن که سرانجام نهایی شد مذاکرات خوبی را با نیسان، رنو و دیگر طرف‌های تجاری آغاز کردیم و در این نمایشگاه موفق شدیم از خودروهای سنگینی که حاصل قرار داد ما با شرکت ایویکو است رونمایی کنیم.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از برکات برجام همکاری مجدد ایوکو با زامیاد است که به سبب تحریم ها به حالت تعلیق در آمده بود اما امروز دوباره فعال شده است و محصولات جدید این خودرو سازی در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

جمالی با اشاره به اهداف صادراتی این خودرو سازی گفت: علاوه بر الجزایر که فاز اجرایی آن سال گذشته آغاز شد در پروژه آذربایجان نیز که هفته گذشته توسط وزیر صنعت کلنگ آن زده شد با ایران‌خودرو کار مشترکی را انجام خواهیم داد. همچنین توانستیم سال گذشته 1000 دستگاه خودرو به عراق صادر کنیم و پیش بینی می کنیم این روند ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: مذاکراتی را با ساحل عاج جهت صادرات آغاز کرده‌ایم و توانستیم اولین سری از خودروهای سایپا را نیز به لبنان صادر کنیم.

منبع: ایلنا
برچسب ها: سایپا ، خودرو ، سنگین ، صادرات
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: